Nasze referencje

  Dziękujemy za wszystkie przesłane do nas listy referencyjne.

   

  Niezmiernie nam miło, że Szkolnastrona.pl cieszy się Państwa zaufaniem i sympatią.

  Wszystkie Państwa uwagi i propozycje analizujemy i wyciągamy wnioski, które owocują jeszcze lepszym poziomem usług i produktu.

   

  "Strona powstawała z pasją, krótko i intensywnie, choć jej treść zapisuje długie dzieje, rejestruje szkolne wydarzenia, przypomina ludzi, służy pomocą, tworzy wspólnotę komunikacyjną, prezentuje naszą twórczość, pozwala na wymianę myśli; jest dla uczniów, rodziców, nauczycieli i innych zainteresowanych; żyje pośród naszej codzienności, w pewnym sensie w nas, bo uczestniczymy w jej życiu, a ona w naszym. Wchłania naszą codzienność, jest otwarta na zmiany i zapisuje je. Ogarnia nasza lokalność, ale też łączy z tym, co pozalokalne. Poznać ją, to poznać nasze dzieje jako społeczności tej szkoły.  Polecamy ja życzliwej uwadze i zapraszamy do korzystania z niej."

  Administrator i reszta społeczności Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Kole

  CZYTAJ WIĘCEJ

  - Strona internetowa szkole jest bezwzględnie potrzebna - mówi Aneta Stanczew, dyrektor Zespółu Szkół Społecznych nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-Oświatowego(...) - Potrzebna jest także rodzicom, którzy poszukują szkoły dla swoich dzieci - dodaje.

   

  - Strona szkoły to znak czasu - potwierdza Marek Ćwiek, dyrektor Gimnazjum w Lelowie. - To także miejsce, w którym mogą wypowiadać się absolwenci i rodzice, komentując to, co się w niej dzieje. (...) Wykorzystujemy stronę do organizowania obchodów 50-lecia naszej szkoły, kontaktując się za jej pośrednictwem z absolwentami.

  CZYTAJ WIĘCEJ